Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

Hevea Topper Lateksowy

Hevea Topper Lateksowy

Liczba ocen: 8 Dodaj opinię
od 550,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace nawierzchniowe
Producent: Hevea

Płyta z pianki lateksowej perforowanej - grubości 3 cm. Innowacyjny lateks Blue Ocean z atestem Euro-Latex. Zawiera kulki żelu silikonowego pochłaniające i magazynujące nadmiar wilgoci i zwiekszające trwałość całego produktu. Zawartość naturalnych żywic ok 20%, zawartość żelu silikonowego ok. 5%. Grubo pikowany pokrowiec można swobodnie zdjąć (taśma suwakowa z 3 stron). Zaleca się pranie w temp. 60C. Dzianina pokrowca: NATURAL CARE AEGIS AIR PLUS (gramatura 300g) bawełna/poliester, pikowana antyalergiczną włókniną klimatyzowaną o gramaturze 300g. Inne wzory dzianin za dopłatą wg cennika: TENCEL SILKY FEELING wiskoza/poliester, ALOE GREEN POWER wiskoza/poliester, CASHMERE BEAUTY kaszmir/wiskoza/poliester. Dzianiny z certyfikatem Eko-Tex Standard 100. Waga materaca od 4 kg (80/200 cm) – do 10 kg (180/200). Wysokość materaca około 5 cm. Gumki w narożnikach do mocowania na materacu. Pokrowiec rozpinany, taśma suwakowa z 3 stron.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac nawierzchniowy, lateksowy
Wkład
Płyta z pianki lateksowej perforowanej - grubości 3 cm.
Wysokość
ok. 5 cm
Twardość
H2 (średnio twardy)
Pokrowiec
Grubo pikowany pokrowiec można swobodnie zdjąć (taśma suwakowa z 3 stron). Zaleca się pranie w temp. 60C. Dzianina pokrowca: NATURAL CARE AEGIS AIR PLUS (gramatura 300g) bawełna/poliester, pikowana antyalergiczną włókniną klimatyzowaną o gramaturze 300g.
Dostępne rozmiary
200x80, 200x90, 200x120, 200x140, 200x160, 200x180
Gwarancja
2 lata

Hevea Topper Lateksowy - opinie o materacu

Wujek Tom
Materac nawierzchniowy kładę na wersalkę, a gdy trzeba to szybko zwijam i chowam do szafy. Pomysłowy produkt!
Halinka
Super się sprawdza w każdych warunkach! Mam go na stałe w domku letnim, nie pochłania wilgoci i nie wydziela brzydkiego zapachu, a jaki przy tym jest wygodny. Hevea Topper Lateksowy jest ideałem!
Diana
wypełnienie lateksem materaca nawierzchniowego rzeczywiście jest super pomysłem, na moje mógłby być ciut tańszy
Profesor
Kupiłem jako nakładkę na moje drogie materace by zabezpieczyć je przed zużyciem. Hevea Topper Lateksowy rzeczywiście gwaratuje wysoki komfort.