Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

Hevea Happy Baby

Hevea Happy Baby

Liczba ocen: 28 Dodaj opinię
od 266,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace dziecięce
Producent: Hevea

Płyta poliuretanowa o wysokości 5 cm. Unikalna perforacja pionowa wymuszająca cyrkulację powietrza, I strefa twardości. W pokrowcach kolekcji Happy zastosowano dzianiny dystansowe 3D znane także jako dzianiny typu mesh. Jest to nowoczesny produkt na bazie przędzy poliestrowej zapewniający dużą przepuszczalność powietrza i minimalne pochłanianie wody i wilgoci. Pokrowiec rozpinany z 3 stron, nadaje się do delikatnego prania w temp. do 60C. Pokrowce z dzianin dystansowych stanowią dodatkową warstwę oddychającą. Są elastyczne i trwałe, a bardzo dobra przepuszczalność wilgoci i powietrza powoduje, że są antyalergiczne, antybakteryjne i łatwe w utrzymaniu czystości. Posiada naturalne właściwości minimalizujące rozwój roztoczy i bakterii. Pokrowce z dzianiny dystansowej zapewniają optymalny dostęp powietrza do całej powierzchni ciała użytkownika jak i materaca. Gwarantują właściwą izolacyjność cieplną i odpowiedni transport pary wodnej z powierzchni produktu. Dzianina dystansowa wykorzystana w kolekcji Happy posiada certyfikat Oeko-tex Standard 100 klasa I. Dzianina dystansowa Happy jest produkcji polskiej. Jest elastyczna, oddychająca i trwała. Wzór całej kolekcji to drukowane cyfrowo słoniki w delikatnych kolorach pastelowych. Produkt charakteryzuje się dobrym przepływem powietrza w kierunku pionowym (poprzez kanaliki wentylacyjne w piance) i poziomym (dzianina 3D dookoła materaca). Waga materaca do 1 kg (120/60 cm, 130/70, 140/70). Wysokość ok. 6 cm.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac dziecięcy, piankowy
Wkład
Płyta poliuretanowa o wysokości 5 cm.
Wysokość
ok. 6,5
Twardość
H3 (twardy)
Pokrowiec
Pokrowiec rozpinany z 3 stron, nadaje się do delikatnego prania w temp. do 60C.
Dostępne rozmiary
120x60, 130x70, 140x70
Gwarancja
2 lata

Hevea Happy Baby - opinie o materacu

bartosz a.
hevea happy baby to rozwiązanie na długi czas dzięki zmiennej twardości. jest z nami od początku i wiem, że zostaniemy wierni tej marci
pani domu
Materac dziecięcy super pasuje do łóżeczka, maleństwo nie ma wysypki jak od poprzedniego. Naprawdę wysoki poziom.
Amelia K.
Swietny, mamy go od paru miesiecy i nic sie nie dzieje, a corcia spi bardzo spokojnie, napewno dzieki swietnemu wypelnieniu.
Jurek
Przez pierwsze dni moje dziecko spało dosyć nerwowo, myślę,ze to przez twardość, ale teraz jest już dobrze, mały śpi prawie całą noc, już nie jest taki nerwowy jak wczesniej.
Daddy
bardzo dobre rozwiązanie, świetna twardość, ktora zapewni prawidłowy rozwój, żałuję, że nie kupiliśmy go od razu.
Anastazja D.
łatwy do czyszczenia z antyalergicznych materiałów, a bliźniaki śpią spokojnie. nic się nie marwię o ich zdrowie.