Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

Hevea Junior

Hevea Junior

Liczba ocen: 22 Dodaj opinię
od 565,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace dziecięce
Producent: Hevea

Płyta z pianki lateksowej perforowanej 3 strefowej - grubości 9 cm (dla rozmiaru 160/70) i 10 cm (dla pozostałych rozmiarów). Pokrowiec wewnętrzny, membrana higieniczna pe, pokrowiec zewnętrzny z dzianiny pikowanej owatą 200g. Dzianina pokrowca Aegis Natural Care Bawełna 30%/Poliester 70%, apretura AEGIS. Zastosowanie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Produkt wykonany w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazny dla ludzi, zwierząt i środowiska. W opcji dzianina Medica szara – bawełna 40% / pe 60%. Pokrowiec rozpinany, taśma suwakowa z 3 stron, łatwy do utrzymania czystości i higieny produktu. Zalecane pranie w temperaturze do 60C. Lateks posiada certyfikat Euro-Latex. Waga materaca 8 kg (160/70 cm)- 12 kg (200/90). Wysokość 11-13 cm. Wyrób medyczny kl. I. Trwały i komfortowy materac z lateksu perforowanego z zabezpieczeniem przed wilgocią. Wyrób oznakowany znakiem CE. Posiada 3 strefy o zróżnicowanej twardości.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac lateksowy, piankowy
Wkład
Płyta z pianki lateksowej perforowanej 3 strefowej - grubości 9 cm (dla rozmiaru 160/70) i 10 cm (dla pozostałych rozmiarów)
Wysokość
ok. 11 cm
Pokrowiec
Pokrowiec rozpinany, taśma suwakowa z 3 stron, łatwy do utrzymania czystości i higieny produktu. Zalecane pranie w temperaturze do 60C.
Dostępne rozmiary
od 160x70 do 140x200
Gwarancja
2 lata na produkt, 10 lat na wkład materaca

Hevea Junior - opinie o materacu

ojciec chrzestny
Dobry materac dziecięcy, gdy dziecko wyrośnie już z kołyski. Trzy sterefy twardości dają pewność, że sprawdzi się bardzo długo.
józia
Gdy moja dzeci wyrosły z ich pierwszych modeli, kupiliśmy im hevea junior. Idealnie twardy, łatwo też go wyprać w wypadku różnych plamek.
Jaro
Super materac dziecięcy tylko szkoda że nie ma propozycji dla jeszcze starszej grupy wiekowej.
Norber S.
Każde dziecko potrzebuje , zależnie od wieku, innego podparcia, co hevea rozumie. Materac dziecięcy z z lateksowym wypełnieniem to najlepsze, co mogłem wybrać dla pierworodnego.
Mamcia
Córcia sama woła kiedy połóżę ja do łóżeczka. Hevea Junior jest naprawdę świetny, wygodny i dopasowany dla starszych dzieciątek.