Oceń producenta

Oceniłeś/aś już tego producenta.

Hevea

Hevea

Liczba ocen: 13 Dodaj opinię

Jako Producent materacy Hevea tworzymy z pasją kolejne kolekcje materacy dla Ciebie. Nasze materace podzielone są na kolekcję dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Materace dla dzieci są przez nas dopieszczone i tak dopasowane by spełniały wymagania najbardziej wymagających rodziców.

Dlaczego warto wybrać markę HEVEA, polskiego producenta materaców? Odpowiedź jest prosta „Cudze chwalicie, swojego nie znacie”. Polskie materace hevea i top active zasługują na Waszą uwagę. Te produkty do sypialni nie odbiegają niczym od tych, które są importowane z Unii Europejskiej. Mają także niższą, korzystną cenę, która wynika np. z braku kosztów transportu i współpracy z lokalnymi dostawcami. Hevea, to produkcja polskich materacy bazująca na pasji i długoletnim doświadczeniu właścicieli i rodziców.

Dane kontaktowe

Fabryka Materaców HEVEA S. C.
ul. Ogrodowa 28, 62-561 Ślesin

Opinie o producencie Hevea

Mama Marysi
Wiadomo że jak każda matka chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Zrobilam przegląd materacy dziecięcych i własnie ta marka przekonała mnie najbardziej. Wygląda na to, że to był dobry wybór. Moje dziecko śpi dobrze, bez zbędnego wiercenia się i pobudek.
Mela
Dla swojego Igorka kupilam materac Hevea Baby i musze przyznac ze jestem zadowolona.
Dorota
Ten producent zwrócił moja uwagę bo w zasdzie produkuje tylko materace dzieciece., Zakladam, że wie co robi, dlatego mu zaufalam.
Mom
spodziewajac sie dziecka chcialam mu zapewnic jak najlepsze warunki do rozwoju. materacyki tej firmy maja wszystkie cechy, atesty. polecam z calego serca!!!
Adam Lis
Materac Hevea Happy Baby był jednym z elementów wyprawki dla naszego malucha. Sprawdził się. Polecamy.