Poczuj pięciogwiazdkowy luksus – Ranking materacy hotelowych

Artykuł przedstawia wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą.


Jak wszyscy wiemy, kluczem do dobrego snu jest odpowiednio dobrane podłoże do spania, ale co gdyby ten komfort przenieść na wyższy poziom?W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam ranking materacy hotelowych, które sprawią. że jakość snu będzie jeszcze lepsza. Dzięki nim każdy w swojej sypialni może poczuć się jak w pięciogwiazdkowym hotelu, a wystarczy do tego idealny materac, który znajdziesz w naszym sklepie!

Materac PerDormire Rinfresco

Na pierwszym miejscu naszego rankingu materacy hotelowych znajduje się PerDormire Rinfresco. Jego podstawą jest wysokosprężysta pianka Visco Mind®, która dzięki pamięci elastycznej dopasowuje się do kształtu ciała. Ten najlepszej jakości materac będzie idealnym wyborem dla alergików, ponieważ wchodzące w jego skład sole srebra czynią go antybakteryjnym i hipoalergicznym. Jego średnia twardość jest doskonałym oparciem dla kręgosłupa. Ponadto, zastosowany materiał PCM (tzw. “zmiennofazowy”), utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz materaca, dzięki czemu pianka nie rozgrzewa się podczas kontaktu  z ludzkim ciałem. 

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus to luksusowy materac hybrydowy, który zbudowany został na bazie siedmiostrefowych sprężyn multipocket, zapewniających więcej punktów podparcia niż sprężyny kieszeniowe. Materiały, będące podstawą tego materaca hotelowego, są przewiewne, co uniemożliwia rozwój pleśni i grzybów oraz pozwalają na optymalną wymianę powietrza za pomocą kanałów wentylacyjnych. Dużym atutem jest możliwość dostosowania twardości podłoża do swoich potrzeb.

Materac Tempur Original Elite

Kolejną propozycją z naszego rankingu materacy hotelowych jest Tempur Original Elite. Podstawę jego konstrukcji stanowią elastyczne komórki zapewniające aktywne wsparcie dla kręgosłupa, niezależnie od pozycji podczas snu. Ponadto, średnia twardość podłoża pozwala na pełną regenerację oraz komfort. Ten materac piankowy będzie dobrym wyborem dla osób, które cenią sobie hipoalergiczność produktu. Specjalne ułożenie poszczególnych warstw konstrukcji zapewnia wysoką przewiewność i regulację temperatury, co zmniejsza prawdopodobieństwo rozwoju bakterii.

Materac PerDormire Medical Form HD 3.5

Ostatnim produktem, który znalazł się w naszym zestawieniu, jest PerDormire Medical Form HD 3.5. Zbudowany na bazie pianki Visco Mind®, zapewnia ergonomiczne dopasowanie do kształtu ciała, wspierając przy tym kręgosłup. Jest to idealny materac dla osób cierpiących  z powodu bólu pleców, ponieważ jego wysoka gęstość wpływa na odpowiednie rozłożenie masy ciała na podłożu, dzięki czemu zmniejsza ryzyko powstawania nieprawidłowych punktów nacisku. Warto wspomnieć także o właściwościach antybakteryjnych oraz hipoalergicznych pianki zastosowanej do konstrukcji materaca, co czyni go dobrym wyborem dla osób cierpiących na alergię.

Wszystkie przedstawione przez nas materace hotelowe zapewnią wysoki komfort snu. Niezależnie od dokonanego wyboru, każda z wymienionych propozycji będzie idealna nawet dla najbardziej wymagających!

Ranking powstał w oparciu o subiektywne oceny eksperta.

 

Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.