Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Liczba ocen: 34 Dodaj opinię
od 2053,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace hybrydowe
Producent: SleepMed

Podstawę materaca SleepMed Hybrid Premium Plus stanowią 7-strefowe sprężyny typu Multi zaprojektowane w taki sposób, by w 100% odpowiadać anatomicznej budowie ciała - materac zapewnia dwa razy więcej punktów podparcia niż tradycyjne sprężyny kieszeniowe. W rezultacie użytkownik zyskuje optymalne wsparcie kręgosłupa i dopasowanie do kształtu ciała bez względu na przyjmowaną w czasie snu pozycję. Z obu stron wkładu sprężynowego zastosowano wysokogatunkowe pianki wysokoelastyczne VPPHR o dwóch różnych twardościach – piankę VPPHR Hybrid oraz piankę VPPHR Soft – stanowią one gwarancję najwyżej jakości i trwałości produktu. Dodatkowo zapewniają maksymalny obieg powietrza wewnątrz wkładu, a dzięki ich otwartej, porowatej strukturze są niezwykle przewiewne, a co za tym idzie - uniemożliwiają rozwój pleśni i grzybów. Boki wkładu sprężynowego wsparte zostały wysokiej jakości pianką FlexiFoam zapewniającą dużą wytrzymałość na odkształcenia, nawet podczas codziennego użytkowania. Zastosowana w piance technologia Airforce pozwala na optymalną wymianę powietrza za pomocą kanałów wentylacyjnych, dzięki czemu wnętrze materaca pozostaje suche i higieniczne. Odpinany top w materacu SleepMed Hybrid Premium Plus wykonano z innowacyjnej, profilowanej w 7 stref, pianki termoelastycznej Celsius® - Waterlily®, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do ciała użytkownika zapewniając kalibrowane podparcie bez punktów nacisku. Wkład materaca zabezpieczono nowoczesnym pokrowcem Merced – zastosowana w nim taśma 3D pozwala na znakomitą wentylację wkładu.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac multipocket, hybrydowy
Wkład
7-strefowy wkład kieszeniowy MPO 1.4/1.6 o wys. 13 cm 2 warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce: HR40kg Hybrid o wys. 3 cm HR35kg Soft o wys. 2 cm oraz odpinany top w postaci warstwy pianki termoelastycznej Celsius® - Waterlily® 50kg o wys. 5 cm
Wysokość
27 cm
Twardość
6 twardości dzięki możliwości przełożenia topu na drugą stronę materaca
Pokrowiec
Góra i dół pokrowca zostały wykonane z śnieżnobiałej, eleganckiej dzianiny Probiotex przepikowanej puszystą włókniną z włóknami wiskozowymi, zapewniającej optymalny komfort i uczucie orzeźwienia podczas snu. W dzianinie zastosowano apreturę Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy kurzu domowego o 93,7%. Boki pokrowca tworzy delikatna i miękka w dotyku, a do tego niezwykle wytrzymała dzianina Tencel® oraz taśma 3D – ich zadaniem jest zapewnianie przewiewności i regulowanie temperatury oraz wilgoci. Pokrowiec posiada uchwyty ułatwiające przenoszenie materaca. Zdejmowany dzięki wszytemu zamkowi, pralny w temperaturze do 60°C.
Dostępne rozmiary
80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200
Gwarancja
15 lat

SleepMed Hybrid Premium Plus - opinie o materacu

Madzia
Sleep Med hybrid premium Plus to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Nigdy tak wygodnie nie spałam. Lepiej funkcjonuję w pracy, nie boli mnie kark i w ogóle polecam każdemu.
Pan_kot
Jak wspominam mój poprzedni materac to nie wiem czemu to sobie robiłem. Hybrydowy od sleepmed to coś, czego potrzebowalem. w końcyu spokojny i wygodny sen, a nie jakieś wbijające się w plecy sprężyny.
MArek
Zdecydowanie SleepMed Hybrid Premium Plus to doskonały produkt, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. A nawet dużo więcej. Nie spodziewałem się takiej pozytywnej niespodzianki. Mogę go obracać i spać na różnej twardości, niebo na ziemi.
śpioszek
kocham spac dla tego wybrałem materac hybrydowy od sleepmedu i nie wyobrażam sobie leżeć na jakimś innym. Mogę się na nim rzucać w nocy a żona i tak nic nie zauważy. idealne podparcie pleców nie zapadam się no w ogóel wszystko jest super.
Maciek_O
Polecam Hybrid Premium Plus - niezastąpiony, idealny, chyba najlepszy z materacy hybrydowych. Ma niesamowity materiał i tworzywo. A nawet można regulować jego twardość!
Stefan15
7 stref twardości w Hybrid Premium Plus to coś, czego potrzebowałem, żeby się wyspać. Niesamowite rozwiązanie, nie spotkałem się z takim wcześniej. Zdecydowanie materac ten wart jest każdej ceny.
Klaudia90
Po pracy w biurze marzę o tym, żeby się położyć i zrelaskować. Dzięki materacowi hybrydowemu od Sleepmedu jest to niesamowite doświadczenie. Termoelastyczna pianka dopasowuje się do każdego mojego ruchu uwielbiam ją!
Polaaa
Materac od sleepmed hybrid premium plus to rozwiązanie, którego szukałam. Idealnie dopasowany, idealnie twardy, idealny pod każdym względem, jest drustronny a każda strona ma inną twardość, przez co mogę go jeszcze lepiej dopasować do swoich portrzeb.. Polecam z całego serca, nikt nie będzie zawiedziony.
Ryba123
Moja żona od kilku lat narzekała na ból pleców i karku, nie wiedzieliśmy co jest tego przyczyną. Szukaliśmy jakiś poduszek profilowanych, ale nic to nie dało. Ktoś mi polecił zmianę materaca na hybrydowy - to było to! Hybrid premium plus sleepmed sprawił, że żona wstaje z uśmiechem i już nic ją nie boli.

Inne materace producenta SleepMed

SleepMed Hybrid Premium Plus

od 2053,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace hybrydowe

SleepMed Supreme

od 1589,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace piankowe

SleepMed Hybrid Premium

od 1302,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace multipocket

SleepMed Premium Plus

od 1715,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace ortopedyczne

SleepMed Supreme Plus

od 2058,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace termoelastyczne

SleepMed Hybrid Supreme

od 1660,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace hybrydowe

SleepMed Hybrid Supreme Plus

od 2144,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace ortopedyczne

SleepMed Comfort

od 1 052,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace piankowe

SleepMed Hybrid Comfort Plus

od 1497,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace kieszeniowe

SleepMed Premium

od 1223,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace piankowe

SleepMed Comfort Plus

od 1497,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace ortopedyczne