Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Liczba ocen: 39 Dodaj opinię
od 2058,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace termoelastyczne
Producent: SleepMed

Wewnątrz materaca SleepMed Supreme Plus znaleźć można dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR o różnych twardościach wsparte innowacyjną technologią Airforce zapewniającą swobodny obieg powietrza wewnątrz wkładu. Prawidłowej cyrkulacji, a co za tym idzie – eliminacji ryzyka rozwoju pleśni i bakterii, sprzyja także otwarta i porowata struktura tych pianek. Prawdziwą innowację w materacu SleepMed Supreme Plus stanowi odpinany top o wysokości 7 cm, dzięki któremu istnieje możliwość dostosowania twardości i komfortu do indywidualnych preferencji użytkownika. Wypełnienie topu tworzy przyjazna środowisku termoelastyczna pianka Celsius® - Waterlily® profilowana w 7 stref twardości. Tworzywo to reaguje na temperaturę i ciężar ciała idealnie dopasowując się do naturalnych krzywizn ciała i niwelując wszelkie punkty nacisku. Materac SleepMed Supreme Plus został wyposażony w pokrowiec z dzianiny Probiotex z technologią Purotex –zastosowane w nim aktywne probiotyki redukują ilość alergenów o ponad 93% zapewniając tym samym świeże i czyste środowisko snu.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac termoelastyczny, piankowy
Wkład
2 warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce: HR40kgHard o wys. 10 cm HR35kgSoft o wys. 8 cm oraz odpinany top w postaci warstwy pianki termoelastycznej Celsius® - Waterlily® 50kg o wys. 7 cm
Wysokość
29
Twardość
6 twardości dzięki możliwości zdjęcia lub przełożenia topu na drugą stronę materaca
Pokrowiec
Góra i dół pokrowca zostały wykonane z śnieżnobiałej, eleganckiej dzianiny Probiotex przepikowanej puszystą włókniną z włóknami wiskozowymi, zapewniającej optymalny komfort i uczucie orzeźwienia podczas snu. W dzianinie zastosowano apreturę Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy kurzu domowego o 93,7%. Boki pokrowca tworzy delikatna i miękka w dotyku, a do tego niezwykle wytrzymała dzianina Tencel® oraz taśma 3D – ich zadaniem jest zapewnianie przewiewności i regulowanie temperatury oraz wilgoci. Pokrowiec posiada uchwyty ułatwiające przenoszenie materaca. Zdejmowany dzięki wszytemu zamkowi, pralny w temperaturze do 60°C.
Dostępne rozmiary
80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200
Gwarancja
15 lat

SleepMed Supreme Plus - opinie o materacu

Piotr
Fajny materac
Adam N
Zdecydowałem się na ułożenie jak najtwardsze wewnętrznych elementów, gdyż mam nadwagę i mogę szczerze polecić każdemu model SleepMed SUPREME PLUS. Mimo twardości jest niezwykle przyjemny i zapada się delikatnie tylko w miejscach, które tego wymagają.
Janina
byłam sceptyczna co do zakupu nowego materaca piankowego kiedy nie miałam możliwości go przetestować ale ten to strzał w dziesiątkę. bardzo wygodny i zgodny z opisem.
K. Jarosław
materac sleepmed supreme plus to materac na 5 gwiazdek!!!!
joasia
Przekonał mnie fakt, że materac jest eko i nadaje się do recyklingu. Mega rozwiązanie szczególnie w obecnych czasach. Dodatkowo jest niesamowicie wygodny i wytrzymały. Pianka termoelastyczna robi robotę. Polecam.
paweł p
ekstra materac sleepmed supreme plus, super wygodnie się śpi
anastazja
Zdecydowałam się na materac SleepMed SUPREME PLUS, ponieważ lubię uczucie masażu podczas snu. Z doświadczenia wiem, że pianka wysokoelastyczna VPPHR daje taki efekt. Jestem w pełni zadowolona z zakupu.
Gosia D.
Sleepmed supreme plus jest materacem zdecydowanie na lata.
Kamila
Termoelastyczna pianka która rwaguje na moje ciepło skradła moje serce w całości. nigdy nie zamienie materaca piankowego na żaden inny i raczej będę wierna temu modelowi do końca życia
BartekJ
Mam uczulenia na roztocza dlatego zdecydowałem się na materac Sleepmed, natomiast nie wiedziałem jaki model wybrać. Padło na Supreme Plus bo jest materacem piankowym i ma ściągalny top, który można dostosowywać do swoich potrzeb. Jeżeli chcę twardszy materac lub muszę przygotować dla kogoś inne miejsce do spania to odpinam górną warstwę i ją przenoszę. Super rozwiązanie.
maniek
Za taką cenę możliwość rozpięcia materaca piankowego po to żeby ściągnąć górną warstwę, z czego można zrobić drugie łóżko lub spowodować że główny będzie twardszy to coś niesamowitego. Najlepszy zakup.
Lucekk
ten materac piankowy reaguje na ciało i ciepło i super da się wyspać. nawet po bardzo ciężkim dniu pracy.
D. Franciszek
Mam regulowany stelaż więc szukałem materaca piankowego który będzie się do niego dopasowywać. Sleepmed supreme plus to najlepsza opcja na rynku. Bardzo elastyczny materac. Wygoda i komfort na 100%

Inne materace producenta SleepMed

SleepMed Hybrid Premium Plus

od 2053,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace hybrydowe

SleepMed Supreme

od 1589,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace piankowe

SleepMed Hybrid Premium

od 1302,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace multipocket

SleepMed Premium Plus

od 1715,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace ortopedyczne

SleepMed Supreme Plus

od 2058,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace termoelastyczne

SleepMed Hybrid Supreme

od 1660,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace hybrydowe

SleepMed Hybrid Supreme Plus

od 2144,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace ortopedyczne

SleepMed Comfort

od 1 052,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace piankowe

SleepMed Hybrid Comfort Plus

od 1497,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace kieszeniowe

SleepMed Premium

od 1223,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace piankowe

SleepMed Comfort Plus

od 1497,00 zł
Kup teraz
Producent: SleepMed
Kategoria: Materace ortopedyczne