Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

Liczba ocen: 28 Dodaj opinię
od 1898,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace piankowe
Producent: SleepMed

Podstawę materaca stanowią dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR o różnych twardościach wsparte technologią Aiforce, która umożliwia maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca. Co więcej, otwarta porowata struktura pianki VPPHR sprawia, że jest niezwykle przewiewna, tym samym uniemożliwiając rozwój szkodliwych dla zdrowia roztoczy i grzybów. Trzecią warstwę materaca SleepMed Comfort stanowi innowacyjna pianka termoelastyczna VitaRest®, która pod wpływem ciepła i ucisku przyjmuje kształt ciała użytkownika, dając mu doskonałe podparcie i jednocześnie wysoki komfort odpoczynku. Efekt ten potęguje specjalne profilowanie pianki VitaRest® w 7 stref twardości, zapewniające kalibrowane wsparcie kręgosłupa, bez wydzielonych punktów nacisku. Wkład materaca z kolei zabezpieczono nowocześnie zaprojektowanym pokrowcem Merced – zastosowana w nim taśma 3D pozwala na znakomitą wentylację wkładu.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac termoelastyczny, piankowy
Wkład
2 warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR z technologią Airforce: HR35kgHard o wys. 7,5 cm HR35kgSoft o wys. 7,5 cm, oraz warstwa pianki termoelastycznej VitaRest® o wys. 4 cm
Wysokość
20 cm
Twardość
4 twardości dzięki możliwości przełożenia pianki VitaRest® na drugą stronę materaca
Pokrowiec
Merced – wykonany z białej dzianiny poliestrowej (gramatura: 600g, skład: 99% poliester, 1% elastan) o wysokiej przepuszczalności powietrza, dzięki odpowiednim perforacjom zapewnia efekt masażu; zastosowana w nim taśma 3D doskonale wentyluje wkład; pokrowiec zdejmowany dzięki wszytemu zamkowi, pralny w temperaturze do 60°C.
Dostępne rozmiary
80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200
Gwarancja
15 lat

SleepMed Comfort - opinie o materacu

Barankowy
Dwuwarstwowy, przyjemny model od sleepmed materac comfort to spełnienie wszystkich moich oczekiwań.
Ford MM.
Moja mama ma regulowany stelaż przy łózku i szukałem materaca, który pomoże jej na problemy z kręgosłupem. Sleepmed comfort to był strzał w 10. Mama jest zachwycona, lepiej śpi i nie skarży się na ból karku.
Katarzyna BB.
Nie lubię mojej alergii i zawsze źle mi się zaypiało. Odkąd mam sleepmed comfort który ma funkcje przeciwalergiczne i zapobiega zbieraniu się kurzu lepiej śpię i szybciej zasypiam. Polecam alergikom.
Janicki K.
SleepMed Comfort to materac, który zachwyca wszystkich, którym pozwalam się na nim położyć. Tak jakby dopasowywał się do każdego ciała i każdej pozycji. Super rozwiązanie na dobre spanie!