Idealny materac dla singla – RANKING materacy jednoosobowych

Planujesz wymienić swój stary materac lub niewygodną wersalkę na łóżko? Nie wiesz, jaki rozmiar będzie dla Ciebie idealny? Materac dla singla wcale nie musi być mały! Koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami, a dzięki nim wybierzesz swój idealny materac! Poznaj najlepsze modele! 

Jaki rozmiar materaca będzie dla Ciebie idealny? 

Idealny materac musi spełniać kilka wymogów. Koniecznie powinien być wygodny i dostosowany do potrzeb użytkownika, ale również należy zwrócić uwagę na jego wymiary. Najważniejszymi są długość, szerokość i wysokość. Warto zwrócić szczególną uwagę na ostatni wymiar, ponieważ ramy do łóżek są różne i nie zawsze każdy materac będzie pasować do każdej ramy. A jakie rozmiary materaców jednoosobowych można wyróżnić? Materac jednoosobowy – wymiary:

  • 70×200 centymetrów
  • 80×200 centymetrów
  • 90×200 centymetrów
  • 100×200 centymetrów
  • 120×200 centymetrów

Pamiętaj również, że nie musisz kupować dla siebie jednego z modeli o wyżej wymienionym rozmiarze. Jeśli lubisz spać na większych powierzchniach, to warto zakupić większy materac. To sprawi, że poczujesz maksymalny komfort, a Twoje ciało będzie mogło wypocząć i przygotować się na kolejny dzień! Wybierając materac jednoosobowy, możesz w 100% myśleć o sobie i zadbać o swoje potrzeby i wymagania. 

Poznaj najlepsze modele!

Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych rodzajów materacy. Niektóre z nich są zrobione z pianek, kolejne mają dodatek sprężyn, a jeszcze inne są hybrydowe, czyli są wykonane zarówno z pianek, jak i ze sprężyn. Oczywiście istnieje jeszcze wiele różnych wypełnień tych produktów, a oto najwygodniejsze z nich:

  • Materac Hilding Foxtrot – jest to twardy produkt, który przeznaczony jest dla osób ważących więcej niż 80 kilogramów. Jest to idealny materac dla miłośników twardego podłoża! Wykonany jest z pianki wysokoelastycznej, która doskonale dopasowuje się do sylwetki ciała, zapewniając jej optymalne rozluźnienie i relaks.  
  • Materac Hilding Rock & Roll – ten idealny materac wykonany jest z dwóch profilowanych pianek wysokoelastycznych: jedna jest bardziej twarda, a druga bardziej miękka. Doskonale sprawdzi się dla par, które preferują aktywny tryb życia. Jest to idealny materac jednoosobowy do łóżka dla nastolatka. Charakteryzuje się dużą sprężystością oraz tym, że każdy doskonale się na nim wyśpi, będzie wypoczęty, a sam sen będzie komfortowy. 
  • Materac Sensive Hard Touch – nasza trzecia propozycja to materac piankowy, który ma bardzo dużą gęstość. Idealnie sprawdzi się dla osób, które lubią spać na twardych powierzchniach. Materac Sensive Hard Touch jest idealnym podparciem dla kręgosłupa i zapewnia człowiekowi idealny wypoczynek. 

Materac jednoosobowy do spania powinien cechować się dużą wygodą i dostosowaniem właściwości do jego użytkownika. Produkt musi spełniać wymagania związane z preferencjami twardości czy materiału, z jakiego został zrobiony. Materac jednoosobowy na łóżko ma różne wymiary, które mocno się od siebie różnią, ale zapewniamy, że każdy z pewnością znajdzie odpowiedni model dla siebie! 

Przedstawiony ranking został przygotowany na podstawie subiektywnych opinii ekspertów.