Sny erotyczne – co o nich wiadomo?

W pewnym momencie swojego życia sny erotyczne ma każdy człowiek. Są one nadal uważane za coś zawstydzającego, o czym nie powinno się rozmawiać, jednak my chcemy już na samym początku obalić ten mit! Sny o seksie są czymś zupełnie naturalnym i powszechnie występującym.

W ciągu wielu lat utworzyły się różne przekonania co do znaczenia tego rodzaju snów. Poniżej przedstawimy symbolikę różnych snów związanych z seksem, więc koniecznie czytaj dalej! 

Seks z naszym partnerem – znaczenie snów 

Sen o kochaniu się z naszym partnerem może być najczęściej znakiem, żeby bardziej zainteresować się obecną relacją. Po takim śnie warto zastanowić się, czego oczekujemy i czego nam brakuje w obecnym związku i porozmawiać o tym z drugą połówką. Oczywiście sen o seksie z naszym partnerem powinien skłonić nas do refleksji, ale nie oznacza to, że w naszym związku dzieje się coś złego! Warto porozmawiać z partnerem i upewnić się, że wszystko między wami jest jak najlepiej. 

Sen o kochaniu się z ex partnerem

Sen o seksie z ex partnerem należy odczytywać na dwa różne sposoby. Pierwszy z nich dotyczy pojawienia się takiego snu, kiedy jesteśmy singlami, natomiast drugi – kiedy jesteśmy już w nowym związku. Jeśli przyśnił Ci się sen erotyczny z byłym partnerem, to oznacza, że nie jesteś jeszcze w pełni gotowy na wchodzenie w nową relację i musisz z tym poczekać. Jeśli jednak sen o seksie z byłym przyśnił Ci się, kiedy już jesteś w nowej relacji, to może być to dla Ciebie znak, że w obecnym związku czegoś brakuje. Takie sny są całkiem naturalne, ponieważ nowa osoba z całą pewnością wzbudza w Tobie podobnie uczucia, co poprzedni partner. 

Sen o seksie z celebrytą – co może oznaczać?

Sny o seksie z celebrytą najczęściej zdarzają się one kobietom, choć mężczyznom również śnią się sny erotyczne, w których kochają się z kimś znanym. Tutaj również można takie sny odczytywać na dwa sposoby: 1. jeśli celebryta nam się podoba, to sen jest odzwierciedleniem naszych fantazji o nim oraz 2. jeśli celebryta nam się nie podoba, to taki sen może oznaczać podziw dla jego zawodu czy innej cechy, która nam imponuje. 

Jak się wyspać? Idealny materac Ci w tym pomoże!

Sen jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka, a żeby był optymalny, należy zainwestować w dobrej jakości materac, który będzie dostosowany do potrzeb i preferencji jego użytkownika. Naszą pierwszą propozycją jest Materac Hilding Dance, który jest produktem hybrydowym. To oznacza, że w swoim wnętrzu ma zarówno pianki, jak i sprężyny, co sprawia, że jest to idealny materac dla naprawdę wielu osób, np. dla par z dużą różnicą wagową. Drugim świetnym produktem, na którym z pewnością się wyśpisz, jest Materac Hilding Flamenco, który jest materacem multipocket. Oznacza to, że ten produkt idealnie podtrzyma całe Twoje ciało przez całą noc. Jest to również idealny materac dla par. 

Sny erotyczne są całkowicie naturalne i na pewno nie należy się ich wstydzić. Mogą mieć różne kombinacje, a niektóre osoby uważają, że mają dla nas bardzo ważne znaczenie i przesłanie. Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się, czy to prawda, jednak warto wiedzieć, co oznacza sen erotyczny związany z naszym obecnym partnerem, celebrytą czy kimś obcym. Pamiętaj również, że dobry sen może zapewnić przede wszystkim dobrej jakości materac!