Ranking materacy do 2000 zł

Artykuł przedstawia wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą.


Czujesz, że przyszedł czas, żeby wymienić materac, lecz jednocześnie nie chcesz narażać na duży uszczerbek swojego portfela? Bez obaw, na pewno uda Ci się wybrać idealny model. Znajdź swój idealny materac razem z nami! Dzisiaj przygotowaliśmy ranking najlepszych produktów, które nie kosztują więcej niż 2000 złotych.

Hilidng Pasodoble – bardzo twardy materac do Twojego łóżka!

Pierwszym produktem, jaki weźmiemy pod lupę, będzie Hilding Pasodoble. Zbudowany został na bazie wysokiej jakości sprężyny kieszeniowej, która wzbogacono między innymi o warstwę sizalu, czyli naturalnego włókna agawy czy też matę kokosową. Oczywiście, równie istotną rolę pełni tutaj pianka FlexiFoam, którą zastosowano obustronnie. Dzięki temu, w efekcie końcowym otrzymujemy produkt bardzo twardy, który bez wątpienia nada się dla miłośników silnego podparcia, osób cięższych czy też np. uprawiających różnego rodzaju sporty, jak kulturystyka. Do tego też, wybierać można spośród różnych pokrowców, które pomogą nam zachować wysoki poziom higieny w łóżku.

 SleepMed Hybrid Premium – materac hybrydowy dla najbardziej wymagających

SleepMed Hybrid Premium Plus to bez wątpienia wspaniała opcja dla osób najbardziej wymagających. Podstawę jego wypełnienia stanowi siedmiostrefowa sprężyna typu mulitpocket, która świetnie dostosowuje się do anatomicznej budowy ciała jej użytkownika. Za optymalne podparcie odpowiada tutaj między innymi wysokoelastyczna pianka VPPHR o dwóch różnych twardościach, a przyjemne rozluźnienie i otulenie całego naszego ciała gwarantuje pianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę ciała. Boki wzmocniono o piankę FlexiFoam, wykazującą świetną odpornosć na odkształcenia. Dzięki połączeniu starannie wyselekcjonowanych surowców możemy dostosować twardość o naszych potrzeb na jednym z czterech poziomów.

Hilding Fandango – dwie twardości w jednym

Materac Hilding Fandango to kolejny wysokiej jakości materac kieszeniowy, gdzie elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, który jednak gwarantuje nam aż dwa różne podparcie. Aby zmienić twardość wystarczy odwrócić produkt na drugą stronę. A to wszystko dlatego, że poza pianką FlexiFoam, z jednej strony znajdziemy warstwę filcu, a z drugiej matę kokosową, dzięki czemu całość dopasujemy do naszych bieżących potrzeb, które przecież jak wiemy mogą szybko się zmieniać!

Hilding Flamenco – materac multipocket o wyjątkowej elastyczności

Hilding Flamenco należy do wyrobów o wyjątkowej elastyczności, dzięki wspomnianym już wcześniej sprężynom typu multipocket. Co jednak konkretnie to oznacza? Wyroby multipocket należą do grona wyrobów kieszeniowych, jednak znajdziemy tutaj jeszcze większą ilość malutkich sprężyn, dzięki czemu uzyskujemy jeszcze lepsze podparcie. Dzięki temu, całość bardzo indywidualnie reaguje na nacisk, który jest wywierany na powierzchnię. Całość wzbogacono o piankę HR, a także lateksową, co gwarantuje nam dwie różne twardości.

Hilding Step – materac kieszeniowy dla każdego

Ostatnim produktem, który znajdzie się w naszym dzisiejszym zestawieniu będzie Hilding Step. Stanowi on połączenie sprężyny kieszeniowej, która została wyprofilowana w aż siedem różnych stref twardości, dzięki czemu osobne podparcie otrzymuje np. głowa, barki czy też uda. Do tego, wyrób wyposażono w piankę FlexiFoam. Na uwagę zasługuje również pokrowiec Silver, który świetnie przepuszcza powietrze i daje nam możliwość prania w aż 60 stopniach.

Jak się wspólnie przekonaliśmy, istnieje naprawdę wiele, wysokiej jakości materacy do 2000 złotych, które nie wpłyną źle na nasz budżet, a zapewnią zdrowy i komfortowy sen. Dlatego, czas na zakupy – zaopatrz się w idealny materac!

 

Przedstawiony ranking został przygotowany na podstawie ocen użytkowników portalu idealnymaterac.pl.

 

Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.