Poznaj najpopularniejszych producentów materacy!

Jak znaleźć dobry materac? Bardzo ważne jest, aby wybierać wyroby wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy mogą pochwalić się latami doświadczenia – dzisiaj skupimy się właśnie na nich!

Poznaj bliżej materace Hilding

Na pierwszy ogień weźmy markę Hilding. Swoją tradycją sięga roku 1939, kiedy to rozpoczęła się produkcja materacy w Szwecji. W Polsce działają od 2001, gdzie przez pierwsze dwa lata tworzyli produkty wyłącznie dla jednego z gigantów branży meblowej. Modele pod szyldem Hilding w polskich sklepach dostępne są od roku 2003. Główne wartości firmy, które przyświecają tworzeniu coraz to nowych, zaawansowanych technologicznie materacy to:

  • jeden krok przed,
  • integralność,
  • pasja tworzenia,
  • dbałość o zdrowy sen na całym świecie.

SleepMed – materace przygotowane z myślą o zdrowiu

Kolejną marką, której warto jest bliżej się przyjrzeć jest SleepMed, słynąca przede wszystkim z zaawansowanych technologicznie materacy, które posiadają status wyrobu medycznego. W procesie tworzenia swoich produktów stosują oni wyłącznie nowoczesne technologie, które zapewniają zarówno najwyższy komfort snu, lecz również szereg prozdrowotnych właściwości. Koniecznie wskazać należy tutaj między innymi możliwość dostosowania twardości do naszych indywidualnych potrzeb, zastosowanie sprężyn typu Multi czy pianki termoelastycznej, a także umieszczenia probiotyków w pokrowcach.

Materace Janpol – produkty z tradycją

Janpol – marka o polskich korzeniach. Pierwsze materace zostały wyprodukowane w latach 90. Firma duży nacisk kładzie na połączenie klasyki z nowoczesnością, a także wykorzystywanie w procesie produkcji materiałów, które są przyjazne środowisku. Warto dodać, że wskazana marka specjalizuje się nie tylko w materacach. W ich ofercie znajdziemy między innymi również stelaże, poduszki, łóżka, a także szereg dodatków, które potrzebne są, aby komfortowo przespać noc.

Materasso – światowa klasa

Materasso na rynku działa od roku 1995. Początkowo, skupiali się przede wszystkim na produkcji modeli ortopedycznych czy też materacy, które posiadają status wyrobu medycznego. Z czasem jednak ich oferta zaczęła się rozszerzać. Dzisiaj znajdziemy między innymi poduszki, kołdry, łóżka kontynentalne oraz stelaże pod materac. Jest to marka wiodąca na rynku słowackim, jednak ich produkty popularne są również oczywiście w Polsce czy też Wielkiej Brytanii, RPA, Chorwacji i na terenie Włoch.

Odkryj markę Tempur

Warto wspomnieć również o marce Tempur. Ich produkty, na tle pozostałych odróżnia wyjątkowy, wysokiej jakości materiał, jakim jest właśnie tempur. Został on wynaleziony przez NASA, i na samym początku był przeznaczony dla kosmonautów. Zapewnia między innymi prawidłowe rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni całego wyrobu, dzięki czemu znajdziemy w ich ofercie liczne modele klasy PREMIUM.

Pamiętajmy, że materac pełni w naszym łóżku bardzo ważną rolę! Dlatego wybierajmy modele wyłącznie najwyższej jakości od sprawdzonych producentów.

Przy współpracy z yourhomestory.com.pl