TOP 3 materace kokosowe

Wybór odpowiedniego podłoża do snu to bardzo istotna decyzja, która wpływa bezpośrednio na stan Twojego zdrowia i samopoczucie. Wysokiej jakości materac zapewni Ci komfortowy i spokojny sen, który pomoże w nocnej regeneracji organizmu i sprawi, że wygodnie odpoczniesz.Naszym zdaniem warto zwrócić uwagę na stosunkowo nowe produkty na rynku, czyli materace naturalne posiadające zaskakujące właściwości. Które z modeli kokosowych są najlepsze?

Hilding Pasodable

Jeśli wolisz twardsze podłoża, lub masz problemy z kręgosłupem, model Hilding Pasodable będzie dla Ciebie idealny. Produkt został skonstruowany na bazie sprężyn kieszeniowych i posiada właściwości prozdrowotne, dzięki czemu perfekcyjnie sprawdzi się seniorom. Zapewnia solidne podparcie dla każdej części ciała, co jest dodatkowym atutem dla osób o zwiększonej masie ciała. Nie martw się o to, że będzie zbyt twardy – sprężyny i wysokiej jakości wypełnienie zapewniają elastyczność produktu. W środku modelu znajduje się włókno kokosowe, niesamowicie miękka pianka Flexifoam, oraz naturalne włókno z agawy. To właśnie włókno Sizal stabilizuje twardość materaca i sprawia, że jest sprężysty. Do produktu możesz wybrać antyalergiczny pokrowiec – jeden został wykonany z wiskozy i posiada właściwości absorbujące wilgoć, natomiast drugi wyróżnia się zawartością naturalnych probiotyków w składzie. 

Janpol Erebu Dream

Model Janpol Erebu Dream został wypełniony pianką termoelastyczną, którą pod wpływem ciepła idealnie dopasowuje się do krzywizn Twojego ciała. Dodatkowo materac zapewnia stabilne podparcie dla ciała i kręgosłupa – w środku produktu znajdują się sprężyny kieszeniowe, a także naturalna płyta kokosowa. Dzięki temu innowacyjnemu połączeniu, materac nie przenosi drgań – nie obudzisz więć drugiej osoby zmieniając pozycję podczas snu. To także model idealny dla alergików – został stworzony z w pełni bezpiecznych surowców. We włóknach kokosu znajdują się sole mineralne, które skutecznie ograniczają rozwój bakterii wewnątrz wkładu. Surowiec ten zapewnia perfekcyjną cyrkulację powietrza, dzięki czemu nie musisz martwić się o wilgoć. Pianka termoelastyczna blokuje rozwój pleśni, czy roztoczy, a dodatkowo jest niesamowicie wygodna. Dzięki niej materac dopasuje się idealnie do kształtu Twojego ciała i zapewni spokojny sen. 

Koło Tahiti

Materac Koło Tahiti posiada wkład wykonany z kokosu i lateksu. Warstwy surowców zostały ułożone naprzemiennie, dzięki czemu idealnie się uzupełniają. Wkład kokosowy dba o odpowiednią twardość materaca i zapewnia perfekcyjne podparcie dla kręgosłupa. Zastosowany surowiec zapewnia także bardzo dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu w produkcie nie gromadzi się wilgoć. Wpływa to także na higienę snu – lateks i kokos blokują rozwój bakterii i drobnoustrojów. Dodatkowo produkt jest niesamowicie wytrzymały. Wysokiej jakości surowce wykorzystane do produkcji materaca sprawiają, że posłuży Ci przez długie lata. Będzie dobrą opcją dla osób, które cenią sobie wysoką higienę snu i alergików. Kupując produkt możesz wybrać pokrowiec, który odpowie Twoim potrzebom. Dzięki temu masz pewność, że Twój sen będzie naprawdę komfortowy

Mamy nadzieję, że nasz ranking chociaż trochę ułatwi Ci wybór odpowiedniego materaca. Nie zapominaj o tym, że nie ma produktów uniwersalnych – dobierz model do swoich preferencji i ciesz się spokojnym snem

Ranking powstał w oparciu  o opinie zamieszczone przez użytkowników portalu Idealny Materac