Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

PerDormire Aloe Vera Bio Visco 3.0

PerDormire Aloe Vera Bio Visco 3.0

Liczba ocen: 7 Dodaj opinię
od 1856,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace piankowe
Producent: PerDormire

Dane techniczne

Rodzaj
Materac piankowy
Wkład
Bawełniana / wełniana wyściółka. Wyściółka bawełniana, gdy wybierzemy sen po tej strone materaca, dzięki naturalnym właściwościom pozwala znaleźć osiągnąć odpowiedni relaks w najcieplejszych porach roku. Wełniana wyściółka, gdy decydujemy się spać na tej stronie materaca, dzięki naturalnym właściwościom pomaga stworzyć i utrzymać właściwą temperaturę w najzimniejszym okresie.
Waterfoam jest pianka poliuretanowa wykonana z wody bez dodatku jakichkolwiek substancji szkodliwych (CFC), który promuje rozkład masy umożliwiający relaks mięśni. Dostępne w wielu wariantach gęstości i nośności.
Wysokość
ok. 21 cm
Twardość
Twardy
Pokrowiec
Aloe Veraposiada mikrokapsułki zawierające esencję aloesu, znaną od starożytności ze swoich licznych korzystnych właściwości (przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwutleniające), dodawane są do materiału podczas wytwarzania włókien. Po zetknięciu się ze skórą lub przy zwykłym ruchu, mikrokapsułki uwalniają korzystne substancje, co z kolei korzystnie wpływa na niektóre z najważniejszych funkcji organizmu. To prowadzi do głębokiej relaksacji i dobrego samopoczucia.
Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Gwarancja
10 lat

PerDormire Aloe Vera Bio Visco 3.0 - opinie o materacu