Oceń producenta

Oceniłeś/aś już tego producenta.

PerDormire

PerDormire

Liczba ocen: 18 Dodaj opinię

Założona w 1971 roku w Montale, stworzona z połączenia twórczości i rzemiosła rodziny Caso, Materassificio Montalese przez lata rozwijało się, by osiągnąć sukces.
Czas przeznaczony na sen stanowi jedną trzecią naszego życia. Z tego powodu, żaden szczegół projektu, budowy czy wykończenia materaca Materassifico Montalese nie pozostaje bez uwagi. Każdy wybór, rozwiązanie czy materiały wykorzystane w naszych produktach reprezentują naszą troskę o zachowanie jakości, którą może być tylko zakorzeniona w firmie z długoletnim doświadczeniem. Aby się rozwijać i oferować towar najwyższej jakości, potrzebne są jasność, synergia i przede wszystkim – szacunek. Szacunek do naszej ziemi, jej tradycji, naszych klientów, dostawców, pracowników oraz konsultantów jak również poszanowanie środowiska, były zawsze w centrum naszej uwagi, tworząc fundamenty, na których Materassificio Montalese zbudowało swoje wartości.

Dane kontaktowe

Materassificio Montalese Spa
Via Prato n. 16, 51031 Agliana, Italy

Opinie o producencie PerDormire

Wojtek
Taki markowy materac świetna rzecz - masz pewność, że za parę lat nie wysiądzie ci kręgosłup! wielkie brawa dla producentra perdormire !
Basia
Obsługa profesjonalna, a sam materac perdormire super, bardzo polecam niezdecydowanym
Ewelina xxx
czesto sie przeprowadzam i za kazdym razem zmioeniam materac.... mialam wiec rozne modele, jednak już wiem ze zostanę wierna perdormire. zdecydowanie najwygodniejszy, najbardziej dopracowany w kazdym szczegole. polecam!
Andrzej
Producent Perdormire pozytywnie mnie zaskoczył, jego materac jest doskonały chyba pod każdym względem. Najbardziej oczywiście wygody.
Cyryl
Polecam materace tej firmy, ale 4 gwiazdki muszę dać cenę. mogłaby być niższa...
Maciej T.
Materac perdormire gran paradiso jest jakby stworzony dla mnie, cudowne wrazenie i wygodny sen.
Misiek
Spokojny sen to podstawa dlatego każdy powienien mieć w dou materac perdormire, dzieki niemu wreszcie przesypiam całą noc spokojnie. Polecam.
Krysia
Materac tej firmy jest bardzo komfortowy, uwielbiam na nim lezec i spac oczywiscie.
Weronika L
Bardzo dobry wybor dla mnie i moich dzieci (nastolatkow), wszyscy korzystami z materacy perdormire i jesteśmy bardzo zadowoleni z nich.
Ellie
materace perdormire są w porzadku.
Renata E.
Materac świetny, przez całe życie nie spałam na wygodniejszym. Producen permormire jest najlepszy na rynku.