Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

Koło Max Visco 6 cm

Koło Max Visco 6 cm

Liczba ocen: 13 Dodaj opinię
od 377,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace nawierzchniowe
Producent: M&K foam Koło

Pianka termoelastyczna jest termowrażliwa, czyli reaguje na temperaturę ciała - efekt pamięci kształtu ciała. Ciepło ciała przenikając do wnętrza materaca powoduje, że jego powierzchnia mięknie i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała zachowując jego anatomiczną budowę podczas snu. Doskonała redukcja nacisku powoduje, że naczynia krwionośne nie są uciskane (nie drętwieją ręce, nogi), odpoczywając na materacu czujemy się jak w stanie nieważkości Materac nawierzchniowy polecany szczególnie osobom śpiącym na boku lub na plecach. Zapobiega powstawaniu odleżyn. Twardość - uniwersalna

Dane techniczne

Rodzaj
Materac nawierzchniowy, termoelastyczny
Wkład
Wkład z pianki termoelastycznej Visco Memory o wysokości 6 cm.
Wysokość
ok. 6 cm
Twardość
H1
Pokrowiec
Pokrowiec: Przekładka posiada zamek z trzech stron umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca. Poprawia komfort spania. Chroni materac przed nadmierną eksploatacją Możliwość wybranie pokrowca (na zdjęciu pokrowiec Ultraphill) Pokrowce na materace nawierzchniowe są dostępne tylko w wersjach niepikowanych.
Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200
Gwarancja
2 lata

Koło Max Visco 6 cm - opinie o materacu

Nika W.
Materac nawierzchniowy Max Visco kupiliśmy dla babci, ze względu na męczące ją odleżyny i rzeczywiście widzimy dużą poprawę.
Gracjan
Zakupiony materac nawierzchniowy rzeczywiście super odciąza kręgosłup aczkolwiek problematyczne jest dla mnie ściąganie pokrowca, szczególny problem miałem za pierwszym razem.

Inne materace producenta M&K foam Koło

Koło Max Visco 6 cm

od 377,00 zł
Kup teraz
Producent: M&K foam Koło
Kategoria: Materace nawierzchniowe

Koło Standard Lateks 4cm

od 376,00 zł
Kup teraz
Producent: M&K foam Koło
Kategoria: Materace nawierzchniowe