Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

Koło Estrella

Koło Estrella

Liczba ocen: 21 Dodaj opinię
od 530,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace kieszeniowe
Producent: Koło

W materacu Estrella o wymiarach 140x200cm znajduje się 638 sprężyn. Wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony przekładką tapicerską, a z drugiej strony siatką tapicerską i pianką poliuretanową T35-30mm o zwiększonej sprężystości oraz jednostronnie lateksowanym włosiem końskim (w przypadku pokrowca Lato-Zima).

Dane techniczne

Rodzaj
Materac kieszeniowy, sprężynowy
Wkład
materaca Estrella wykonany jest ze sprężyn woreczkowych z wysokogatunkowego drutu, które znajdują się w oddzielnych kieszonkach (230 sprężyn na m2), wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony przekładką tapicerską, a z drugiej strony siatką tapicerską i pianką poliuretanową T35-30mm (gęstość pianki ok 35 kg/m3) o zwiększonej sprężystości oraz jednostronnie lateksowanym włosiem końskim (w przypadku pokrowca Lato-Zima)
Wysokość
ok. 19 cm
Twardość
H2 (średnio twardy)
Pokrowiec
Lato-Zima - wykonany z materiału obiciowego (38%poliestru, 25%bawełny, 37%polipropylenu), pikowany z jednej strony antyalergiczną owatą 80g/m², co zapewnia latem zdrowy klimat spania, a zdrugiej pikowany naturalną owczą wełną 520g/m², zapewniającą przyjemne ciepło. (WAŻNE: Pokrowiec Lato-Zima jest zaszyty na stałe, nie można zdejmować go do prania)
Alergik - wykonany z materiału obiciowego frotte, obustronnie pikowanego antyalergiczną owatą 200 g/m². Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60ºC.
Aloe Vera - 35% wiskoza, 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liści aloesu pikowany obustronnie antyalergiczną owatą 400g/m2. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C. Właściwości: pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie.
Dostępne rozmiary
80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry
Gwarancja
2 lata

Koło Estrella - opinie o materacu

Jola G.
Solidny, wygodny materac kieszeniowy o dużej twardości, lecz jednocześnie wygodny - jeśli szukasz takiego zwróć uwagę na Koło Estrella.
Amelia D.
Materac Koło Estrella połączony z fantastycznym pokrowcem zima lato jest najlepszym z możliwych rozwiązań w przypadku mojej choroby.
Wercia
Materac kieszeniowy okazał sie odpowiednim rozwiązaniem, które w pełni mnie usatysfakcjonowało. Nie skrzypi w trakcie ruszania się w nocy i mocno podpiera plecy.
Kacper O.
Po pewnych trudnościach związanych ze złożeniem zamówienia udało mi się kupić ten materac kieszeniowy i jest rzeczywiście bardzo konkretny i trwały.
Ricardo
Koło Estrella rzeczywiście należy do twardych materacy, nie jest to tani chwyt reklamowt, dlatego jestem mocno zadowolony z mojego zamówienia.