Zakup materaca sprężynowego

Twój materac się wysłużył i szukasz nowego modelu, który zapewni Ci najwyższy komfort podczas snu? Poznaj bliżej nowoczesne produkty sprężynowe, który dopasują się do Twoich potrzeb. Wbijające się w ciało elementy wkładu czy nieprzyjemne odgłosy przy każdym ruchu to już przeszłość: wymień materac na nowy i zadbaj o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Rodzaje materacy sprężynowych

Mówiąc o materacach sprężynowych część z nas ma na myśli standardowe, bonelowe modele. Chociaż są one doceniane przez wielu, bez wątpienia warto jest zwrócić uwagę na produkty, gdzie użyte zostały nowocześniejsze metody. Tutaj prym wiodą materace kieszeniowe, przy produkcji których każdą sprężynę umieszczono w osobnej kieszeni. Jedną z niezaprzeczalnych zalet zastosowania wskazanej technologii jest przedłużenie żywotności modelu, który stosujemy. Fakt, że elementy wkładu nie dotykają się bezpośrednio ze sobą sprawia, że w indywidualny sposób reagują na nacisk przystosowując się do kształtu ciała jego użytkowników. Jednym z typów materacy kieszeniowych są te typu multipocket, gdzie znajduje się jeszcze większa ilość sprężyn o mniejszej średnicy. Warto też zwrócić uwagę na produkty z wkładem pocket plus, które cechują się większą wysokością, gwarantując dużą elastyczność punktową.

Materac sprężynowy: czy to rozwiązanie dla mnie?

Kto powinien sprawić sobie materac sprężynowy? Jest to model, który spełni wymagania praktycznie każdego. Bez wątpienia jednak powinny zwrócić uwagę na niego pary, nawet w sytuacji, kiedy pomiędzy nimi występuje duża dysproporcja wagowa. Dzięki temu, że posiadają one wysoką elastyczność punktową przystosowują się w sposób indywidualny do kształtu ciała każdego z użytkowników, minimalizując efekt zapadania się lżejszego, a także zapobiegając odczuwaniu drgań. Świetnie nadadzą się również dla osób o podwyższonej masie ciała, które potrzebują mocniejszego wsparcia, lecz jednocześnie doceniają produkty dopasowujące się do ich krzywizn anatomicznych. W związku z tym będzie to też dobre rozwiązanie dla sportowców, wymagających szybkiej regeneracji mięśni. Nad materacem sprężynowym powinni zastanowić szukający produktu do pokoju gościnnego – są one jak już zostało wspomniane bardzo trwałe, a jednocześnie dostosowują się do potrzeb każdego.

Wybierz najlepszy materac sprężynowy!

Podjęcie decyzji o zakupie najlepszego materaca sprężynowego może być ciężkie, biorąc pod uwagę kwestie związane z ilością różnych, dostępnych na rynku modeli. Jednak bez wątpienia naszą uwagę powinien przykuć Hilding Dance, w którym sprężyny Pocket Plus o wysokości 15 centymetrów zostały połączone z wysokoelastycznymi pianka HR oddziałującymi na poziom podparcia, a także chłodzącą FloFom. Całość świetnie dopasowuje się do kształtu ciała jego użytkownika, między innymi za sprawą wyprofilowania wkładu w siedem stref twardości indywidualnie reagujących na nacisk każdej partii. Innym, dobrym rozwiązaniem jest też Hilding Electro ze sprężynami typu Multipocket, pianką Fusion oraz warstwą sizalu. Jest bardzo odporny, więc przy odpowiednim użytkowaniu będzie nam służył długo. Warto dodać, że posiada on odpinany top, który daje możliwość dostosowania twardości do naszych aktualnych wymagań

Materace sprężynowe to rozwiązanie komfortowe, gwarantujące wygodny i zdrowy sen. Bez wątpienia uda nam się znaleźć model, który spełni wszystkie nasze potrzeby.