Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

Materasso Da Vinci Tripple Decker

Materasso Da Vinci Tripple Decker

Liczba ocen: 1 Dodaj opinię
od 2716,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace kieszeniowe
Producent: Materasso

Materac noszący nazwisko Mistrza Leonardo, koniecznie musi wyprzedzać swoja epokę. I takim materacem jest materac DA VINCI TRIPLE DECKER. Ten materac, jako jeden z nielicznych, łączy „starą technologię” z najnowszymi materiałami oraz badaniami nad snem. Aby zapobiec problemowi zmian w masie ciała Użytkownika, a przede wszystkim zmianom w odczuciu komfortu użytkowania materaca, zastosowano tutaj potrójny system sprężyn kieszeniowych (ok. 2500 sprężyn w materacu 160x200), w których każda warstwa sprężyn działa od siebie niezależnie. Dzięki temu, bez względu na wzrost, masę ciała, sylwetkę, zawsze otrzymujemy podparcie ergonomiczne ciała podczas snu. Hybrydowe połączenie trzech wkładów sprężynowych z najnowocześniejszymi piankami produkcji szwajcarskiej (EvoPoreHRC) i włoskiej (Night Fly oraz Neroli), nadaje jednocześnie materacowi elastyczność i sprężystość i elastyczność punktową. Zastosowane pianki wzmacniają pozytywne działanie spręży, redukując jednocześnie ich wadę polegającą na większych punktach nacisku na ciało. Komfort, ergonomia pozwala na odprężenie spiętych pracą mięśni, pobudzając tym samym układ krążenia do wydajniejszej pracy, a więc także do lepszego dotlenienia mózgu. Uwolnione od nacisków dyski kręgosłupa, delikatnie zwiększają odległości od siebie, a w powstałą przestrzeń przedostaje się płyn rdzeniowy, naturalnie przygotowując kręgosłup do wytężonej pracy podczas dnia. Materac dodatkowo wykorzystuje innowacyjny materiał BIORYTIMIC, stosowany na poszyciu materaca. Zawarte w nim naturalne minerały, poprawiają jakość naszego życia, wzmacniając przede wszystkim nasz układ immunologiczny.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac kieszeniowy, sprężynowy
Wkład
Piana termoelastyczna w pokrowcu - 2 cm,- szwajcarska piana wyskoelastyczna EvoPoreHRC - 3 cm,- sprężyny mini,- piana elastyczna NIGHTFLY - 3 cm- siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe,- piana elastyczna NIGHTFLY - 3 cm- sprężyny mini,- piana elastyczna NIGHTFLY - 3 cm.
Wysokość
ok. 32 cm
Twardość
Średni
Pokrowiec
Pokrowiec Biorytmic to efekt synergii nowoczesnej nauki z tradycyjną chińską medycyną ludową. Ta rewelacyjna, przyjemna w dotyku i bardzo mocna tkanina, została wykonana z najbardziej zaawansowanych włókien pochodzenia roślinnego, w których umieszczono minerały wykorzystywane w chińskiej medycynie naturalnej. Minerały te promieniując naturalną energią wpływają na poprawę przepływu energii w ciele człowieka i prawidłową komunikację poszczególnych tkanek i organów naszego ciała. Wszystko to po to, aby przede wszystkim zapobiegać powstawaniu chorób. Stres, nerwy, depresja? Śpiący na materacu, wyposażonym w ten rewelacyjny pokrowiec dodatkowo odczuwają spadek negatywnych myśli, obniżenie poziomu stresu (który, jak wiemy, wpływa na powstawanie poważnych schorzeń) i znaczna poprawę samopoczucia podczas dnia. To, co mniej zauważamy, a dzieje się faktycznie - to znaczne zwiększenie odporności na infekcje, zakażenia. Wszystko to sprawia też, że człowiek śpi głębszym, nieprzerwanym snem, wyznaczanym tylko przez kolejne fazy snu NREM i REM. Doskonała absorpcja wilgoci z ciała człowieka i utrzymywanie stałego, suchego klimatu na powierzchni materaca, pozwala także regenerować się skórze, działając jak dobre spa. Stała temperatura, zbliżona naturalnej temperaturze ciała człowieka, zapobiega też przegrzewaniu się i wyziębianiu podczas snu. Ranek staje się przyjemnością, a życie staje się łatwiejsze jeżeli śpicie na materacu wyposażonym w tkaninę Biorytmic. Pokrowiec zastosowany w materacu Da Vinci Tripple Decker jest dla zwiększenia komfortu dodatkowo pikowany piana termoelastyczną. Skutkuje to jednak ograniczeniem w praniu - prać pokrowiec można w temperaturze do 30 st. C, bez wirowania.
Gwarancja
12 lat

Materasso Da Vinci Tripple Decker - opinie o materacu