Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

ATM Andalo

ATM Andalo

Liczba ocen: 9 Dodaj opinię
od 526,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace kieszeniowe
Producent: ATM

Bajeczny komfort snu. Rdzeń wkładu wykonany został ze sprężyn kieszeniowych pracujących niezależnie od siebie, umieszczonych w oddzielnych kieszonkach. Obłożenia z pianki PUR stanowią stabilne podłoże dla ciała. Sprężyny umieszczone w osobnych kieszonkach dzięki zróżnicowanym stopniom twardości zapewniają ergonomiczne podparcie ciała. Profilowane krawędzie boczne z odpowiednio zaprojektowanym systemem perforacji wspomagają aktywną wentylację i doskonałe przewietrzenie wnętrza materaca.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac kieszeniowy, sprężynowy
Wkład
Sprężyna kieszeniowa, obustronnie pianka Richfoam o wys. 2,5 cm, na bokach pianka Richfoam o wys. 12 cm
Wysokość
ok. 19 cm
Twardość
Średni, Twardy
Pokrowiec
Poliester 200g/m3. Pokrowiec posiada wszyty zamek rozdzielczy. Istnieje możliwość prania pokrowca w temperaturze do 40stC.
Dostępne rozmiary
80x200, 90x200,100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200
Gwarancja
3 lata

ATM Andalo - opinie o materacu

piłkarz
ATM Andalo łączy nowoczesne sprężyny i miękkom piankę, dlatego śpi się na nim serio super.
Sylwia S.
Materac kieszeniowy musi zapewnić silne podparcie; tutaj dzieje się tak za sprawą sprężyn w osobnych kieszonkach, dlatego polecam wszystkim fanom tego rodzaju.
Krystyna G.
Model atm andalo nadaje się niezależnie od wagi i wieku, śpimy na nim w dwójkę i razem z mężem jesteśmy zadowoleni. Fakt, że została dodatkowo umieszczona pianka pur, bez wątpienia poprawia komfort.
Alan S.
Pierwszy raz zetknąłem się z materacem kieszeniowym i czułem się lekko przerażony, jednak po pewnym czasie poczułem, że mój ból w szyi i plecach ustał