Łóżko

Materac odgrywa kluczową rolę w naszym wypoczynku. Odpowiada za prawidłowe podparcie całego naszego ciała. To od niego zależy to, czy będziemy umieli znaleźć wygodną pozycję snu i się zrelaksować. Na pewno uda nam się to zrobić, jeśli postawimy na jakościowy, solidny produkt. Poznajmy najlepsze materace na rynku, wśród których znajdziemy idealny model dla siebie! 

Emma Materac

 • Najlepsze materace powinny wyróżniać się innowacyjnymi właściwościami i wysoką jakością. Właśnie takie cechy posiada Emma Original Hybrid, który znalazł się na pierwszym miejscu listy topowych materacy. 
 • O pozytywnym działaniu tego produktu świadczy fakt, że jest to najczęściej nagradzany materac w Europie. 
 • Jego struktura składa się ze sprężyn kieszeniowych Infinity. Są one większe niż standardowe sprężyny, co gwarantuje maksymalny przepływ powietrza. Oprócz tego przyczyniają się do lepszego podparcia kręgosłupa. 
 • Materac posiada również piankę Halo Memory, która indywidualnie dopasowuje się do ciała każdego użytkownika i piankę HRX Supreme, która zwiększa twardość podłoża.  

Hilding Dance

 • Firma Hilding wyróżnia się wysoką jakością i szerokim wyborem materacy. Model, na który przede wszystkim warto zwrócić uwagę, to Hilding Dance. Jest to produkt hybrydowy, co oznacza, że łączy w sobie najlepsze cechy materacy sprężynowych i piankowych. 
 • System sprężyn Pocket Plus tworzy aż 7 stref, które odpowiadają za prawidłowe podparcie naszego ciała. 
 • Połączono tu dwa rodzaje pianek – termoelastyczną Memory oraz wysokoelastyczną HR. Dzięki temu materac reaguje na temperaturę naszego ciała, a do tego pozwala na rozluźnienie mięśni i zrelaksowanie się. 

Jysk Materac Plus S65 DREAMZONE

 • Ciekawym rozwiązaniem będzie również model Plus S65 DREAMZONE od producenta Jysk. Coś, co zdecydowanie wyróżnia ten produkt, to obecność certyfikatu OekoTex®. Świadczy on o tym, że przy produkcji materaca nie wykorzystano żadnych szkodliwych substancji. 
 • Model zapewnia 7-strefowe wsparcie dla kręgosłupa. Jego podłoże jest wskazywane na raczej twarde, przez co będzie to odpowiedni materac przede wszystkim o wyższej wadze ciała. 

Ikea Valevag

 • Ikea Valevag również pomoże nam zadbać o zdrowy sen. Materac został zbudowany ze sprężyn kieszeniowych. Dzięki temu możemy cieszyć się 5 strefami podparcia i elastycznością punktową. Warto wspomnieć o tym, że każda ze sprężyn pracuje niezależnie. To właśnie dlatego zawsze możemy liczyć na prawidłowe wsparcie, tam, gdzie akurat będziemy go potrzebować. 
 • Model ponadto cechuje się świetną cyrkulacją powietrza, dzięki czemu w jego wkładzie nie gromadzą się bakterie czy zanieczyszczenia. 

Nolli Janpol

 • Model Nolli to produkt firmy Janpol, który należy do kolekcji Premium. Tutaj również zastosowano innowacyjne sprężyny kieszeniowe.
 • Oprócz nich we wnętrzu materaca znajduje się też lateks Ocean Blue, który gwarantuje wysoki poziom higieny snu. Zawiera on specjalne kapsułki żelowe, które odpowiadają za termoregulację. Materac ma ponadto właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, co czyni go bezpiecznym produktem dla każdego, w tym dla alergików.

Nie ma wątpliwości, że jeśli chodzi o materac, nie można zgadzać się na półśrodki. Zasługujemy na komfortowy sen o wysokiej jakości. Zapewnijmy to sobie, inwestując w taki model, który będzie odpowiadał naszym preferencjom, a do tego spełni nasze potrzeby. Dzięki niemu będziemy mogli spać spokojnie!

Artykuł sponsorowany.