Sofy z funkcją spania

Sofy z funkcją spania skandynawskie to idealne rozwiązanie do salonu. Po pierwsze sofa w stylu skandynawskim idealnie wpasuje się do każdego salonu, czy to urządzonego w stylu klasycznym, minimalistycznym czy nowoczesnym. Po drugie funkcja spania umożliwia przyjmowanie gości, nawet jeżeli nie posiadamy dodatkowego pokoju gościnnego. Zakup sofy z funkcją spania skandynawskiej to dwie opcje w cenie jednej.

Dzięki wyborowi takiej sofy zyskujemy designerski mebel, który ozdobi nasz salon, a w nocy otrzymujemy dodatkowe łóżko do spania. Sofy z funkcją spania skandynawskie są bardzo wygodne, ponieważ wypełnienia w poduszkach lub materacach (w zależności od rodzaju sofy), są specjalnie testowane, tak aby służyły przez lata i nie odkształcały się. Noc spędzona na takiej sofie to czysta przyjemność. Warto podkreślić, iż konstrukcje są solidne, więc spanie i ogólne korzystanie z sofy z funkcją spania skandynawskiej jest w pełni bezpieczne.

Sofy z funkcją spania skandynawskie – zalety

Decydując się na zakup sofy z funkcją spania skandynawskiej, otrzymujemy zawsze modny mebel oraz dodatkowe miejsce do spania. Sofy z funkcją spania skandynawskie dostępne są w wielu kolorach oraz kształtach. Mogą mieć boczne oparcia, zaokrąglone wysokie zagłówki lub drewniany stelaż z materacem, który po rozłożeniu zostanie jednoosobowym łóżkiem. Dostępne są sofy z pojemnikiem na pościel lub bez. Wszystko według upodobań klientów.

Sofy z funkcją spania skandynawskie

Charakterystyczną cechą i zaletą jednocześnie są drewniane nóżki, na których opiera się konstrukcja sofy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy martwić się o kurz zalegający pod sofą, ponieważ dzięki przestrzeni między podłogą a siedziskiem odkurzanie jest łatwe. Sofy z funkcją spania skandynawskie to idealne rozwiązanie, ponieważ w każdej chwili możemy rozłożyć sofę i uciąć sobie relaksującą drzemkę.

Sofy z funkcją spania skandynawskie są praktyczne w utrzymaniu, łatwe w czyszczeniu oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dlatego, jeżeli zastanawiasz czy zakup sofy skandynawskiej z funkcją spania jest dobrym wyborem, to bez najmniejszych wątpliwości możemy powiedzieć, że tak. Po złożeniu sofa tego typu zawsze prezentuje się świetnie, a w razie potrzeby będzie służyć za wygodne łóżko.

Właściwie takie rozwiązanie nie ma wad, zawsze przyda się dodatkowe miejsce do spania – tak na wszelki wypadek. Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje bardzo dużo modeli, które również różnią się między sobą sposobem rozkładania. Należy wziąć to pod uwagę w trakcie zakupu, tak aby nie było potrzeby na przykład przesuwania mebli.

Artykuł sponsorowany