Oceń producenta

Oceniłeś/aś już tego producenta.

Pan Materac

Pan Materac

Liczba ocen: 37 Dodaj opinię

Wiedząc, jak ważny jest zdrowy sen współpracujemy tylko ze znanymi i cenionymi na polskim rynku producentami. Wybór odpowiedniego materaca nie jest łatwy, dlatego naszym Klientom oferujemy nie tylko produkty na miarę ich potrzeb, ale też doświadczoną, fachową poradę. Nasz zespół codziennie wspiera w wyborze najodpowiedniejszych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktów, które zapewnią zdrowy i wygodny sen.

Dane kontaktowe

Wizjo Sp. z o. o.
al. Wyzwolenia 2, 35-501 Rzeszów

Opinie o producencie Pan Materac

Marek
Polecam producenta Pan Materac. Świetne materace w dobrych cenach.
ola
Kupiłam materac kieszeniowy i jestem bardzo zadowolona. Polecam!
Anna
Super obsługa, mega materace! Profesjonalnie doradza i dopasują do potrzeb ☺️
MArcoPolo
Materac od Pana Materaca jest najlepszym materacem na którym spałem. nie zmienię go na żaden inny
Matylda93
Odkąd śpię na materacu od Pana Materaca nie bolą mnie plecy. Pozytywna odmiana. W porównani z innymi ten materac wygrywa wszystko.
Karol bk.
Numer jeden na mojej liście materacy. Nie wiem czy będą inne bo mam zamiar nie zmieniać marki Pana MAteraca.. Select massage sprawdza się wyśmienicie.
Zodiak
Pan Materac o najlepszy spośród inncyh opcji. gdybym miała wybierać jeszcze raz nie wahałabym się , tylko ten i żaden inny
MagdaLENA
Trudno wstaje się z tak niewzykle wygodnego materaca jak ten od firmy pan MAterac. :))) Naprawdę godny polecenia produkt.
MAriusz89
Ja jestem zadowolony, żona też, Pan Materac zrobił świetną robotę. Po fizycznej pracy mam ochotę tylko się położyć i spać. Na tym materacu jest to najprzyjemniejsze uczucie na świecie.
Anonimowy
Bez zachwytu ale moge polecic tego producenta