Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

Janpol Hebe

Janpol Hebe

Liczba ocen: 29 Dodaj opinię
od 1124,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace piankowe
Producent: Janpol

W ilu warstwach mieści się wygoda snu? Jeżeli Twój materac jest dla Ciebie zbyt miękki, to podpowiadamy, że w pięciu, bo z tylu komponentów składa się model Hebe. Połączenie aż pięciu pianek o zróżnicowanych właściwościach tworzy stabilne wsparcie Twojego ciała. Mocniejsza budowa surowców pozwala na uzyskanie twardszego, ale też komfortowego podłoża. Szukając twardego materaca nie musisz skazywać się na przysłowiową deskę. Odpowiednie ułożenie pianek względem siebie gwarantuje trwałość i stabilność konstrukcji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu snu. Sercem materaca jest wysoka pianka bazowa, która usztywnia konstrukcję, zapewniając mocne podparcie dla pianek odczuwalnych tuż pod pokrowcem. Pierwszą właściwą warstwę tworzy pianka wysokoelastyczna, charakteryzująca się zwiększoną sprężystością i elastycznością. Wzmacnia konstrukcję materaca i gwarantuje punktowe podparcie ciała. To surowiec niezwykle wytrzymały, odporny na ściskanie, a po odciążeniu szybko powracający do swoich pierwotnych kształtów. Lekko usztywnia podłoże, likwidując efekt nadmiernego zapadania się, a przez to również doskonale wzmacnia działanie pianki termoelastycznej. Ta z kolei zapewnia efekt delikatnego otulenia i idealnie wpasowuje się w kontury Twojego ciała pod wpływem jego ciepła. Struktura pianki termoelastycznej redukuje ogólne napięcie, nie blokuje krążenia, przez co zmniejsza lub całkowicie niweluje bóle pleców. Wszystkie wykorzystane do stworzenia tego modelu materaca pianki są bezpieczne dla alergików, ponieważ materiał, z którego są zbudowane nie stanowi pożywki dla chorobotwórczych mikroorganizmów. Hebe to mocny, a zarazem bardzo komfortowy model, który zapewni Ci odpowiednie wsparcie, ale nie odbierze wygody snu.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac piankowy
Wkład
Pianka poliuretanowa o wys. 12 cm, obustronnie pianka wysokoelastyczna HR o wys. 3 cm oraz pianka termoelastyczna o wys. 2 cm
Wysokość
ok. 23 cm
Twardość
Twardy
Pokrowiec
Spin - trwały, wyjątkowo elastyczny pokrowiec zwiększający elastyczność punktową materaca. Tkanina ta jest miękka w dotyku, a ponadto delikatna dla skóry. Dzięki wykończeniu powłoką Sanitized® skutecznie zapobiega rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów. Pokrowiec jest łatwy w zdejmowaniu i pralny w temperaturze do 40oC.
Silver Protect - wysokiej jakości, niezwykle miękki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych. Dzięki wzbogaceniu materiału o powłokę zawierającą srebro, eliminuje problem alergii, namnażania się bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Dzięki zawartości srebra, pokrowiec nie elektryzuje się oraz nie przyciąga kurzu. Jest zdejmowalny i pralny w temperaturze do 40oC.
Dostępne rozmiary
80x190, 80x200, 90x190, 90x200, 100x190, 100x200, 120x190, 120x200, 140x190, 140x200, 160x190, 160x200, 180x190, 180x200, 200x190, 200x200
Gwarancja
5 lat

Janpol Hebe - opinie o materacu

Nora
Dwustronny materac janpol HEBE to coś czego szukałam do mojej sypialni. Bardzo elastyczny, a co z atym idzie - bardzo wygodny.
Mamboleo
Lubię dobrze spać, a na materacu Hebe od firmy janpol jest to idealny sposób na doskonały wypoczynek.
Kicia986
Stabilne podparcie w czasie spania to największa zaleta materacu janpol Hebe. Jest stabilny i idealnie twardy. Moje plecy odpoczywają!
Maximus
Po ciężkiej pracy na budowie lubię położyć się na wygodnym materacu janpol Hebe. Nawet jesli jest określany jako bardzo twardy, to dla mnie jest idealny, aby moje mięśnie miały odpowiedni poziom regeneracji.
Jerzyk
Moja żona zachwyca się janpol hebe, bo może wyprać jego pokrowiec - robi to niemal co tydzień i cieszy się, że w końcu łóżko jest odpowiednio czyste. A ja w końcu mam się na czym dobrze wystać.
Pawlo
polecam janpol hebe, to dobry wybór, jeśli ktoś lubi spać na dość twardej powierzchni. Wsystko jest super.