Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

Frankhauer Perseusz

Frankhauer Perseusz

Liczba ocen: 7 Dodaj opinię
od 999,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace multipocket
Producent: Frankhauer

Perseusz to typowy materac multipocket 7 stref wzbogacony o 5 centymetrową warstwę pianki memory po obu stronach. Cechą szczególną materaca typu multipocket jest zwiększenie zagęszczenia sprężyn (508 sprężyn na m2) w porównaniu do materaca pocketowego. Im gęściej sprężyny są ułożone, tym materac ma więcej punktów podparcia i większą elastyczność punktową. Pianka memory, występująca w materacu, w kontakcie z temperaturą ciała robi się bardzo plastyczna i dopasowuje do anatomicznej budowy. Ma właściwości ortopedyczne – wpływa korzystnie na rozluźnienie mięśni w miejscach szczególnie narażonych na nacisk -szyja, barki i jest znakomitą podporą dla kręgosłupa w czasie snu. Materac jest dwustronny – z obu stron posiada te same warstwy. System sprężyn zastosowany w materacu ma 7 stref twardości, co oznacza, że twardość sprężyn dobrana została adekwatnie do obciążenia, wywieranego przez poszczególne części ciała w poszczególnych partiach materaca – takie rozwiązanie umożliwia odpowiednie dopasowanie materaca do budowy ciała.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac multipocket
Wkład
- pokrowiec,
- obustronnie pianka termoelastyczna,
- obustronnie filc tapicerski,
- sprężyna multipocket 508/m2,
Wysokość
ok. 24 cm
Twardość
Średni H2
Pokrowiec
Do wyboru:
- Dormia,
- Margrita,
- Aloe Vera,
- SilverActive,
- Medicott/Tencel
Dostępne rozmiary
80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200, 160/200, 180/200
Gwarancja
5 lat

Frankhauer Perseusz - opinie o materacu

Wojtek N
Świetny materac ortopedyczny! Średniej twardości, idealnie dopasowuje sie do ciała :) Frankhauer Perseusz to bardzo dobry wybór
Ania R
Trochę trudno było sie przyzwyczaić do nowego materaca, długo też czekalialismy na dostawę. Materac Perseusz to dobry materac.