Jacuzzi w sypialni

Któż z nas nie marzył nigdy o odrobinie relaksu w jacuzzi? Ta luksusowa wanna z hydromasażem jest uwielbiana zarówno przez dzieci jak i ich rodziców.  Dzięki temu doskonale nadaje się na leniwe popołudnie w rodzinnym gronie. Teraz możesz mieć istne SPA we własnym domowym zaciszu! Czytając ten artykuł dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze jacuzzi.

Kształt jacuzzi

Wybierając jacuzzi do sypialni, powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na jego kształt, ponieważ ma on ogromne znaczenie. Źle dobrany kształt wanny będzie zakłócał przestrzeń. W związku z tym, poświęć dużo uwagi na dopasowanie jacuzzi tak, aby komponowało się z wnętrzem. Prostokątne modele o sporych wymiarach nadają się do dużych przestrzeni i pomieszczą większą ilość osób. Dzięki temu, podczas ewentualnego przyjęcia zdołasz pomieścić w jacuzzi więcej osób. Kwadratowe wanny będą natomiast odpowiednie do małych wnętrz. To także doskonały wybór dla mniejszej rodziny. 

Funkcje

Kolejnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę, wybierając jacuzzi domowe, jest szereg funkcji, jakie oferuje. Każdy model wyposażony jest w podstawową funkcję hydromasażu. Nie zapominaj jednak, że producenci oferują wanny, które zapewnią dodatkowe rodzaje odprężenia. Przemyśl, jakich funkcji oczekujesz od domowego spa. Jeśli marzysz o odżywionej skórze, możesz zdecydować się na jacuzzi wyposażone w system oczyszczania wody. Jeżeli dręczy Cię ból stawów lub mięśni, pomyśl nad dodatkową dyszą, która skieruje strumień wody dokładnie tam, gdzie odczuwasz dyskomfort. Możesz także zakupić wannę z systemem oświetlenia, które zapewni Ci dodatkowy relaks i zagwarantuje odprężenie nie tylko ciała, ale także umysłu.

Wygospodaruj miejsce na zamontowanie jacuzzi

Przed zakupem jacuzzi nie możesz pominąć zagospodarowania dostatecznej ilości miejsca. Aby to zrobić, starannie przemyśl umiejscowienie wanny, uwzględniając plan domu. Nie zapominaj także o tym, że jacuzzi jest bardzo ciężkim urządzeniem. Na wagę dodatkowo wpływa także późniejsze wypełnienie go wodą oraz ilość przebywających w nim osób. W związku z tym, pomyśl nad odpowiednim umocnieniem podłoża, na którym umiejscowiona będzie wanna. W razie potrzeby możesz wspomóc konstrukcję dodatkowymi wspornikami. Aby jednak upewnić się, że wszystko będzie działać jak należy, skorzystaj z pomocy doświadczonego specjalisty, który zadba o okablowanie oraz odpowiednie umiejscowienie Twojego wymarzonego jacuzzi. 

Jacuzzi w sypialni to doskonały pomysł na codzienną dawkę relaksu. Z odpowiednią wiedzą na temat kryteriów, jakie powinno spełniać Twoje wymarzone jacuzzi na pewno podejmiesz odpowiednią decyzję i zakupisz model, który zachwyci Ciebie i Twoją rodzinę.

Artykuł sponsorowany.