Oceń producenta

Oceniłeś/aś już tego producenta.

Emma

Emma

Liczba ocen: 1 Dodaj opinię

Jesteśmy młodą, przejrzystą i dynamiczną firmą, której misją jest zapewnienie idealnego i komfortowego snu. Mamy już ponad 500 pracowników z 43 krajów, którzy codziennie starają się zrewolucjonizować świat snu i wypoczynku.
Emma istnieje na rynku dopiero od 5 lat i do tej pory zdobyła już wiele nagród z niezależnych Organizacji Konsumenckich w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Belgii, Holandii, Danii i Szwecji. Każda z tych nagród została przyznana po przejściu rygorystycznych testów.
Zaprojektowana i produkowana w Niemchech, Emma spełnia najwyższe standardy jakości. Zapewnia komfort snu, jak i wsparcie dla ciała bez względu na wagę czy pozycje spania. Jest nie tylko wspaniała dla śpiącego, ale również dla Ziemi: użyte ECO pianki stworzone są z materiałów przyjaznych środowisku!
Emma została doceniona zarówno przez instytucje testowe, jak i klientów w wielu krajach na całym świecie. Kup materac Emma Original już dziś i przekonaj się sam - masz aż 100 nocy próbnych na pokochanie Emmy!

Dane kontaktowe

Wilhelm-Leuschner-Straße 78
60329 Frankfurt nad Menem
Niemcy

Opinie o producencie Emma

Materace producenta Emma

Emma Original

od 1349,00 zł
Kup teraz
Producent: Emma
Kategoria: Materace piankowe