Oceń materac

Oceniłeś/aś już ten produkt.

Senpo Select Memory

Senpo Select Memory

Liczba ocen: 22 Dodaj opinię
od 1500,00 zł
Kup teraz
Kategoria: Materace termoelastyczne
Producent: Senpo

Materac Select Memory stworzony został z połączenia pianki wysokoelastycznej oraz termoelastycznej. Charakteryzuje się dobroczynnym wpływem na układ krążenia, a jego dobra sprężystość punktowa pozwala na idealne dopasowywanie się do anatomicznych krzywizn ciała. Ubrany w pokrowiec bezpieczny dla alergikiem, zapewniający optymalne i zdrowe warunki snu.

Dane techniczne

Rodzaj
Materac termoelastyczny, piankowy
Wkład
pianka termoelastyczna o wys. 5 cm, pianka wysokoelastyczna o wys. 12 cm
Wysokość
ok. 19 cm
Twardość
Średnio twardy
Pokrowiec
Sleep Comfort Pokrowiec Sleep Comfort jest membranowym i bezpiecznym dla alergików pokrowcem. Posiada dwuwarstwową budowę, gdzie pierwsza z warstw pochłania wilgoć, a druga nie dopuszcza do przedostawania się jej do wnętrza materaca. Jego wyjątkowa struktura przepuszczająca powietrze ułatwia wentylację wkładu wewnątrz materaca. Tkanina doskonale kontroluje również klimat snu poprzez wysoki poziom wchłaniania wilgoci. Ponadto, pokrowiec posiada wentylującą taśmę 3D, która dodatkowo wspiera prawidłowa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest zdejmowalny i nadaje się do prania w temperaturze 60 °C.
Dostępne rozmiary
70/200, 80/200, 90/200, 100/200, 120/200, 140/200, 160/200, 180/200, 200/200
Gwarancja
10 lat

Senpo Select Memory - opinie o materacu

grzegorz
Senpo Select Memory kupiłem za poleceniem mojej siostry. Bardzo chwaliła połączenie pianki wysokoelastycznej z termoelastyczną. Potwierdzam jej zdanie.
Anna P.
senpo select memory jest super materacem, nie jest za twardy ani za miękki, ale jest troche za drogi
Kamila
Materac wyczuwa ciepło kiedy śpię i robi się miękki tylko w tych miejscach. Nigdy nie sądziłam że pianka termoelastyczna może tyle zdziałać. Polecam każdemu wypróbowanie tego modelu
monika
przekonała mnie gwarancja mareraca select memory - bo aż 10 lat. kiedy materac do mnie przyjechał od razu się zakochałam w tej piance termoelastycznej. materac nie zapada się i czuję się jakbym spała na chmurce.